Kilka słów o CEL Nieruchomości

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości o nr licencji zawodowej: 4669. Nasze bogate doświadczenie zawodowe rozwijamy od 1996 roku.
Posiadamy szeroki wybór domów i mieszkań. Specjalizujemy się w powierzchniach magazynowo-biurowych w wynajmie i zakupie.

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (DOSPON). Współpracujemy również ze znanymi firmami zagranicznymi oraz deweloperskimi.

Promujemy nasze oferty na rynkach zagranicznych, na popularnych portalach internetowych, serwisach z ofertami nieruchomości oraz w prasie lokalnej i kolorowej. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, lubimy wyzwania. Zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę. Do Państwa dyspozycji jest 7-osobowy zespół profesjonalnych pracowników, których znajomość rynku i doświadczenie zawodowe gwarantują bezpieczeństwo w realizacji każdej transakcji. Na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szkolenia zawodowe. Gwarantujemy uczciwą i skuteczną realizację powierzonych zleceń.

Warto nas wybrać

0
Ponad 20 lat doświadczenia
0
aktualnych ofert w bazie
0
Zadowolonych klientów

Helena Dębska

Licencja 4669

Należymy do: